Vybavení pro hasiče

26. 7. 2013
Vybavení pro hasiče

Tato kategorie obsahuje velmi rozsáhlé protipožární příslušensttví, bez kterého se žádný hasič neobejde. V našem internetovém obchodě naleznete vybavení pro hasiče, které obsahuje zásahové přilby, obuv, rukavice a zásahové oděvy. Dále zde pořídíte zásahové hadice, proudnice, savice a ostatní hasičksé vybavení. Také nabízíme jednotlivé příslušenství a sady pro požární sport. Zboží pro požární útok, požární sport a hasiče je prvotřídní kvality.

Hlásiče požáru chrání váš majetek

4. 4. 2013
Hlásiče požáru chrání váš majetek

Chcete-li bydlet v klidu a v bezpečí a chránit svoji rodinu a majetek, pořiďte si u nás hlásiče požáru. Spolehlivě se vám postarají o váš domov nebo pracoviště i ve vaší nepřítomnosti. Požární hlásiče včas detekují kouř a hlasitým signálem upozorní majitele objektu o nebezpečí. Nabízíme požární hlásiče s jednoduchou instalací za dostupné ceny. Tato nízká investice výrazně zvyšuje šanci na záchranu lidských životů.

Akční sety - hasící technika za bezkonkurenční ceny

31. 1. 2013
Akční sety - hasící technika za bezkonkurenční ceny

Sháníte hasící přístroj a lékárničku zároveň? Pak můžete využít skvělé nabídky našeho e-shopu. Nově jsme pro vás připravili vybrané hasící přístroje spolu s lékárničkami v cenově zvýhodněných sadách. Jeden takový set zahrnuje hasící práškový přístroj o váze 1 či 2 kg určený do osobního automobilu, práškový hasící přístroj 4 či 6 kg do domácnosti a praktickou lékárničku vhodnou až pro 5 osob. Praktický hasící přístroj do automobilu využijete při dopravní nehodě. V některých zemích patří do povinné autovýbavy. Rozhodně se tak bez něj neobejdete, pokud plánujete letní dovolenou v zahraničí.

Nové příslušenství k hasicím přístrojům

31. 1. 2013
Nové příslušenství k hasicím přístrojům

K hasicím přístrojům patří také celá řada zajímavého příslušenství, které vám nově můžeme nabídnout i v našem obchodě. Jedná se například o praktické držáky a stojany, které výrazně usnadní skladování hasicí techniky nebo také o moderní schránky vyrobené z kvalitního plastu či nerezové oceli. Hasicí přístroj by měl být součástí každé domácnosti, kanceláře i dílny. Jeho dokonalého splynutí s dalším vybavením v místnosti docílíte právě s naším praktickým příslušenstvím. Držáky a stojany se vyrábí především v červené barvě. Oblíbený je i klasický kovový design.